#285Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#582Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#144“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Vissershaven". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. h 50 x b 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#553Een Japanse houtsnede, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, ‘One hundred poets in brocade woven in the east’.
A Japanese woodblock print, Shunsho Katsukawa, 1726-1793, 'One hundred poets in brocade woven in the east'.No longer availableDim. h 22 x b 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Gekroonde Christus, gouache op papier, draagt handtekening.
Crowned Christ, gouache on paper, bears signature.No longer availableDim. h 63 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60