#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
#459Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#599“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
#577Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre coulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#333“Zeus”. Een gepolychromeerd gietijzeren wandversiering.
#312Van Grinderbeek“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#104J. Vermoelen“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120