Other lots in this auction
-
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#38Een lot meerkleurig Frans aardewerk, bestaande uit een schenkkan, een Madonna met kind en een uiltje. De eerste twee XIXe eeuws. Schilfers.
Un lot de faïence de France, comprenant une verseuse, une Vierge à l’Enfant et un petit hibou. Les deux premiers du XIXème siècle. Eclats.No longer availableDim. h: 14 - 41 cmEstimate: € 60 / 120 -
#319E. Bellini“Hech sur la route des saintes” en “Vue de Venise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hech sur la route des Saintes” et “Vue de Venise”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 22 x 33 en 13 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#45Een 14 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 14 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#303Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.
Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#54037 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#181Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.
Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#556Een handgeknoopt zijden kleed met diverse bloemendecors in achttien vlakken.
Un tapis en soie nouée main, décors de fleurs dans dix-huit surfaces.No longer availableDim. 128 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#547Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.
Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.No longer availableEstimate: € 50 / 60

