Other lots in this auction
-
#178Célestine Vermoelen“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 180 / 200 -
#567Een bronzen plaquette met een beeltenis van Napoleon in reliëf.
Une plaquette en bronze, représentation de Napoléon en relief.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 80 -
#883Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#846Een eikenhouten kastje met twee laden.
Une petite armoire en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. 68 x 56 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180 / 250 -
#222“De bijbellezing.” Olieverf op doek, naar een werk van Rubens. XIXde eeuw.
”La lecture de la Bible”. Huile sur toile, d’après une oeuvre par Rubens. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#565Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#122W. Wieden“Zeilschip Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Voilier Engienie 1880. Cap. Hendrick Janssen”. Gouache. Signée. Verre cassé.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#228“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#368Dekselvaas van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt: Delft.
Un vase à couvercle en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372S. Heuse“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 50

