Other lots in this auction
-
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#537Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#668Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#840Primex (Märklin)3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).
Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#487Een documentatie boek over Citroen. Uitgeven in 1999.
Un livre documentaire en relation avec Citroën de 1999.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#381Een art deco lamp van groen glas.
Une lampe Art Déco en verre vert.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Kleine Zavel”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Petit Sablon”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 11,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een houten speculaasvorm met voorstelling van een man op een haan.
Un moule à spéculaas en bois représentant un homme sur un coq.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#827MeissenEen porseleinen serveerschaal met vier compartimenten, versierd met een meerkleurig Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un plat de service à quatre compartiments, décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een lot van 36 strips, waaronder een eerste uitgave van ‘De Zwarte hoeden’ van ‘Robbedoes en Kwabbernoot’, een album van ‘Jan Kordaat’ en één van ‘Baden Powell’. Verder albums van ‘Buck Danny’, ‘Agent 212’, ‘Theodoor Cleysters’, ‘Largo Winch’, enz.
Un lot de 36 bandes dessinées, dont une première édition de ‘De Zwarte Hoeden’ de Robbedoes et Kwabbernoot, un album de ‘Jan Kordaat’ et un album de ‘Baden powell’. Aussi des albums de ‘Buck Danny’, ‘ Agent 212’, ‘Theodoor Cleysters’, ‘Largo Winch’, etc…No longer availableEstimate: € 50 / 80

