Other lots in this auction
-
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#288Een Boheems kristallen borrel set bestaande uit een karaf en 2 glazen, oker in de massa gekleurd.
A Bohemian crystal liqueur set consisting of a decanter and 2 glasses, colored in ochre. -
#313Een ceremonieel Afrikaans Tchokwe zwaard, stalen lemmet en houten handvat in een met leder beklede houten schede.
A ceremonial African Tchokwe sword, steel blade and wooden handle in a leather-covered wooden sheath. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#243Een replica percussiepistool, gemerkt Jukar Spain, naar een Derringer Philadelphia.
A replica percussion pistol, marked Jukar Spain, in the style of a Derringer Philadelphia. -
#287Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.
A set of four books on Antwerp. Building through the ages in Flanders, City of Antwerp 3rd edition. History of the streets and public places of Antwerp by Augustin Thys. Building materials for the history of Antwerp in the 19th century. Antwerp, an image of a city by Marijke Seresia & Jef Vanreusel. -
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#97Sabino, France‘Staand naakt’, een beeldje van opaling glas. Geteken Sabino,Paris.
'Nude standing', a statue in opaline glass. Signed Sabino, Paris. -
#86Een gefineerde houten commode met 3 laden.
A veneered wooden chest of drawers with 3 drawers. -
#368Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk
A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.


