Other lots by Dessaucy
Similar lots by type
-
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434
“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609Ludo HuysPeriod: 1947 - 2007
“Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.
”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#539Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landbouwer op de akker”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Latemse school.
”Fermier sur le champs”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole de Lathem.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879
“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220 / 260 -
#432Theo WolvecampPeriod: 1925-1992
“Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: ‘Wigand’.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘Wigand’.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604
“Abstracte vlakkencompositie”. Pastel en aquarel op karton”. Draagt een handtekening ‘Donas’.
”Composition abstraite”. Pastel et aquarelle sur carton. Porte une signature: ‘Donas’.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 650 / 700 -
#752Cassiers
Lithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954
“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#549Frans Van Kerckhove
“Bloesem”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
”Floraisons”. Huile sur papier. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594
“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500 / 550 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450 / 550 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#173Coustou
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 380 / 400 -
#588
“Dame”. Een groen plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd.
”Dame”. Une statue en plâtre vert. Signée et numérotée.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544
“Grote markt te Brussel”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Rijlaarsdaam’.
”Grande Place, Bruxelles”. Huile sur toile. Porte une signature ‘Rijlaarsdaam.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#653
Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.
Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#152Julien Stappers
“Stilleven met margrieten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, marguerites”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 180 / 220 -
#807
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#652Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1
Een lot varia, bestaande uit twee vechtende hanen van kunststof, een beeldje naar een werk uit het Louvre, een zittend hondje van zamak, een horlogehouder in de vorm van een barokke dolfijn en een bronzen meubelornament.
Un lot divers, comprenant deux coqs en bataille en plastique, une statue d'après une oeuvre du Louvre, un petit chien assis en régule, un porte-montre en forme de dauphin et un ornement de meuble en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#108
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#33
Een lot van twee grote bollen en een kleinere, resp. van oranje en zwart marmer. We voegen er twee zwart marmeren staandertjes aan toe. (Eén voet beschadigd).
Un lot de deux grandes boules et une boule plus petite, en marbre orange et noir. Nous ajoutons deux socles en marbre noir ( un pied porte un dégât.)No longer availableDim. Ø: 12 & 10 cmEstimate: € 100 / 160 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#130
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger en of broche bezet met een munt. Jozef II van Oostenrijk 1787.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche sertie d’une pièce. Joseph II d’Autriche 1787.No longer availableDim. 16,72 g Ø 2,50 cmEstimate: € 400 / 500