Similar lots by type
-
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 750/850 -
#462
“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
"Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#204F. Beaufort
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#484
“Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.
"Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#199Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
"Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 110 cmEstimate: € 200/300 -
#489
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#492
“Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.
« Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.No longer availableDim. (70x50cm)x2Estimate: € 100/120 -
#620
“Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.
“Vue de l’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 73 cm x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#192
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#372
“Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
"Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#182
Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300/500 -
#479
“Kinderen op het strand”. Olieverf op board.
"Enfants sur la plage". Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#379
“Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.
« Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.No longer availableDim. 72 x 63 cmEstimate: € 60/100 -
#369
“Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.
“Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#459
“Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
"Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#472
“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.
"Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#364
“Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#189Ward
“Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#469
“Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.
"Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 100/200 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#346
Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#585
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#691
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een grote Spaanse schenkkan, een ijsemmertje met grijper, een vleesbestek, een suikertangetje, twee strooiers, twee schepjes, twee schoteltjes, enz.
Lot en métal argenté, composé d'un grand pichet espagnol, d'un seau à glace avec pince, d'un couvert à viande, d'une pince à sucre, de deux saupoudroirs, de deux pelles, de deux soucoupes, etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#399
Een lot van drie vintage wandlampen van koper en messing.
Lot de trois appliques vintage en cuivre et laiton.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#26
Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.
Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.No longer availableDim. 78 x 68 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#654
Een paar kandelaars van verzilverd metaal, als schemerlamp gemonteerd. Lampenvoet: H. 35 cm.
Paire de bougeoirs en métal argenté, montés en lampe de table. Pied de lampe : H. 35 cm.No longer availableDim. H: 60cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurige decors met personages in cartouches.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décors polychromes de personnages dans des cartouches.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een witmetalen champagne-emmer.
Un seau à champagne en métal blanc.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#664
Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 35/45 -
#577
Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.
Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#647
Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/40 -
#650Sirius
“De Blauwe Sperwer”. Hard cover. Compleet, scheur midden op de coverplaat, lijmsporen. Ed. Dupuis, 1944.
« L'épervier bleu ». Couverture rigide. Complet, déchirure au milieu du plat de couverture, traces de colle. Éd. Dupuis, 1944.No longer availableEstimate: € 25/35