Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.

Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.

A large wooden mortar, presumably African.
Dim. h 33 cm Ø 48 cm
SKU: 2908230097.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 29 August 2023 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #55
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 155 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #745

    Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.

    A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #35
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #25
    Fendi

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #591

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    A carved wooden pleurant.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.

    Bisque figurine of the angel Cupid with a copper bow, after Lemire.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.

    "Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #683

    Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.

    A midcentury ceramic vase, marked handarbeit at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    “De Buildrager”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel, met opschrift “Dank U Professor”. Naar werk van Constantin Meunier.

    "The Construction Carrier". A bronze sculpture on a marble pedestal, with the inscription "Thank You Professor". Inspired by the work of Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #75
    Scapa

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 69 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #85
    Chanel

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 85 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #148

    “La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.

    "The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.
    No longer available
    Dim. 68cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #611

    Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.

    A pair of multicolored pottery Staffordshire dogs.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #521

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #681
    Capodimonte

    Een lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.

    A lot of two earthenware figurines. "The Grape Pickers & The Drunkard". The accordion player is missing fingers.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45
    Delvaux

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 170 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.

    A wooden statue of a soldier, also a tray holder.
    No longer available
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    “Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.

    "Roadrunner". A sculpture made of brass in a modern abstract style. It is mounted on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 44cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #486

    Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.

    A plaster phallus statue, marked on the back 1994 G Jolliffe, AT&TV Munich. With a detachable tray.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.

    Une statue africaine en bois avec trois personnages assis les uns sur les autres.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #568

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #65
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 86 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #180

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct. and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #714
    Ex-Libris

    “Gestyleerd portret”. Een litho op papier, gesigneerd buiten de plaat “Ex-Libris” met stempel.

    "Stylized portrait". A lithograph on paper, signed outside the plate "Ex-Libris" with stamp.
    No longer available
    Dim. 19 x 13cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #701

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #282
    Alexander Wust

    Een boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #661

    Een ammoniet schijf op staander met een diameter van 25 cm.

    An ammonite disc on a stand with a diameter of 25 cm.
    No longer available
    Dim. h 57 Ø25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594
    Aertsens

    Een schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.

    A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #769

    ‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.

    "Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47
    Faïence St Ghislain Belgique

    Een Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    An Art Nouveau jardinière in faience decorated with a flower and whipstroke motif in relief. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas groen in de massa. Onderaan getekend.

    A cut crystal vase, green in color. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #578

    Een paar grote gietijzeren tuinvazen.

    A pair of large cast iron garden vases.
    No longer available
    Dim. h 70 x Ø 49 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #537

    “Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.

    "Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.
    No longer available
    Dim. 45 x 45cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #508
    Stefaan Schreel

    Een metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .

    A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.
    No longer available
    Dim. h 53 (170) cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More