Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
Van de Velde

“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.
97
h: 27 cm
Estimate: 60100
Catalogue #97
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #124
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #127
    Lladro

    ‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.

    "Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

    A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.
    No longer available
    Online only
    Dim. 78 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.

    A pair of glass paste sculpted swan figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.

    A vintage earthenware bust of a young girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120
    RAM

    Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.

    A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #105

    Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.

    A patinated dark wooden sculpted bust.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.

    A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 60
  • #153
    Lladro

    Een lotje van 2 Lladro ganzen.

    A pair of 2 Lladro geese.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #157
    Maria Innocentia Hummel

    Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.

    A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Giuseppe Armani Capodimonte

    Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.

    A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 21.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #133

    Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.

    A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106

    Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.

    A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #155

    Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.

    A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #119
    Quimper

    Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.

    A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 25 / 50

Other lots in this auction

  • #32
    Bequet, Quaregnon

    Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.

    A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.

    A set of 2 19th century candlesticks in red copper.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #102

    Vier diverse houten beeldjes. Kongo.

    Four various wooden figurines. Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 21-29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een oude houten wekker uit Frankrijk.

    An old wooden clock from France.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #189
    Willy Vandersteen

    Een lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.

    A lot of 7 comic books, Suske en Wiske, red series.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    Een lot van 3 oude boeken over Belgie, La Libre Belgique 1914-18, Bulletin officiel de l’exposition de Bruxelles 1933-35 en La Belgique (les musees d’Europe).

    A lot of 3 old books on Belgium, La Libre Belgique 1914-18, Official Bulletin of the Brussels Exhibition 1933-35, and Belgium (European museums).
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #614
    Matthyssens

    “Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #63
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.

    A carved wooden mask. Tchokwe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92

    Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.

    A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #11

    Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.

    A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More