Other lots by Koekkoek
-
#169Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x84 cmEstimate: € 80/120 -
#159Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#149Adèle Koekkoek
“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur de cuisine”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#129Adèle Koekkoek
“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80/120 -
#99Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#134F. Verheyden
“Het snijden van het brood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Couper le pain”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#447
Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Un vase à col nervuré en porcelaine de Chine avec un motif floral en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 250/300 -
#481
Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#185
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700/800 -
#671
Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.
Un lot de poterie avec un pot à tabac, deux couvercles à liqueur, un sucrier et une cafetière d'origines diverses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#594Barbie
Great era, Medieval lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Great era, dame médiévale. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#278
Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.
Un grand chandelier en métal argenté avec cinq points lumineux en forme de fleur.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50/70 -
#55
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 280/350 -
#126
Een bijzettafeltje met licht wortelnootfineer, versierd met Grieks meanderpatroon.
Une table d'appoint avec placage de ronce de noyer clair, décorée d'un motif de méandres grecs.No longer availableDim. 60 x 42cmEstimate: € 180/200 -
#50
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400/500 -
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300/500