Other lots in this auction
-
#56
Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50/70 -
#114
Russische icoon met Sint-Nicolaas de Wonderdoener, geflankeerd door Christus en Maria. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw.
Icône russe représentant Saint-Nicolas le Miraculeux, flanqué du Christ et d Marie. Lourdement dorée et avec peinture à la façon du cloisonné sur la bordure. XIXe siècle.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600/1000 -
#379
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
Petit Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/35 -
#489
“Winters molenzicht”. Olieverf op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“Moulin en hiver”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200/300 -
#259
Een paar gepolychromeerde porseleinen beeldjes van een man en een vrouw. Weelderig gekleurd. Schade aan één voet.
Paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un homme et une femme richement colorés. Dégât à un pied.No longer availableDim. h: 41 en 40 cmEstimate: € 180/240 -
#94
Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300/500 -
#250
Een platina broche bezet met een diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct.
Broche en platine sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 3400/3600 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80/120 -
#434Jan Decleir
“Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.
“Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.No longer availableDim. 40,5 x 61,5 cmEstimate: € 40/60 -
#111Lladro
Polychroom aardewerken beeld van een moeder en kinderen.
Statue en faïence polychrome représentant une mère et ses enfants.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 120/200