Other lots in this auction
-
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200 / 240 -
#363
Een oude spaarpot in de vorm van een man met een muts.
Tirelire ancien en forme d’un homme à béret.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 40 -
#570Philips
Een oude radio in bakelieten kast. Type 834A. Bouwjaar 1933.
Ancienne radio en bakelite. Type 834A. Année 1933.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 250 -
#385
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ctNo longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 500 / 600 -
#23
Engels porseleinen gebakservies met twee cake stands en 5 borden met een bloemendecor (één cakestaander met scheurtje).
Service à dessert en porcelaine anglaise comprenant deux plats à gâteaux et cinq assiettes. Décor de fleurs peint à la main. Un plateau à cheveu.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Dr. George Meir
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” & “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. Genummerd 250 van 300.
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” et “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. numéroté 250 de 300.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#267
“Herder met alpaca's”. Een klein zilveren groepje. 65,45 gram.
“Berger aux alpagas”. Petit groupe en argent. 65,45 g.No longer availableDim. l: 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500 / 600 -
#233
Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336
Een antieke houten karnton.
Baratte ancienne en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 50 / 60 -
#42
Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40 / 60