Similar lots by type
-
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Stein“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44J. De Vogelaere“Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#569“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484Lode Bosmans“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239“Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
"Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Jef Leener“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612Ludo“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500 / 700 -
#492Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Alphonse Mora“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25 / 40 -
#274Marechal“Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.
"Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.No longer availableDim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
"Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeilboten op de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en route". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#549J. Berckmans“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#249Barony“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119J. Eggerickx“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#426HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.
Un meuble en chêne à deux portes moulurées.No longer availableDim. 100x55x195cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#574Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.
Un pendentif en or jaune 14 carats en forme de balle de baseball avec une balle en jade.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 200 / 250 -
#96Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XVI-stijl.
Bureau à abattant en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 200 / 220 -
#326Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#530Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300 / 350 -
#527Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.No longer availableDim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#668Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een paar diepe borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van vogels in een landschap. Eind XVIIIe eeuw. Een met herstelling, de andere met haarscheur.
Une paire d'assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un paysage. Fin du XVIIIe siècle. L'un avec réparation, l'autre avec cheveu.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 40

