#381
“Moeder Gods van Kazan”. Messingen reisicoontje.
#109W. Vincken
“Begijnhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte du Béguinage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#464Henri De CockerPeriod: 1908 - 1978
“Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Dame . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#595
Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
#85
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1,58 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#261
Een schemerlamp op metalen voet met een kap van gekleurd glas in lood.
#617
Een albasten lampenvoet.
#459Knut KerssePeriod: °1957
“Vrouwen”. Drie tekeningen, gemengde techniek op papier. Alledrie gesigneerd.
Femmes . Trois dessins, techniques mixtes sur papier. Tous les trois signés.No longer availableDim. 26,5 x 18,5; 22 x 16 & 32,5 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
Een 22 K gouden 20 ecu met zilveren rand. Boudewijn 60/40. 1930-1990.
#380
Een dierenpak. Carnavalskostuum.
#689
Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#428
Een albasten siercoupe op voet.
Coupe en albâtre sculpté sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80