Other lots in this auction
-
#606Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#181Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#123Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100 / 120 -
#297Vidal“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.
”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#391Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#628Een lot oud speelgoed, bestaande uit drie ‘Drinking happy birds’, een ‘Coffin bank’ spaarpot en ‘The kissing dolls’. Allen in originele doosjes. Laatste licht beschadigd.
Lot de jouets anciens comprenant trois “drinking happy birds”, un tirelire “coffin bank” et “The kissing dolls”. Dans leurs boîtes d’origine. Ces derniers aux petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#36Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100

