#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
#466Koffiemaschienen H. Kievits, BrusselEen oude koffiemachine voor horecagebruik. Glazen buisjes licht beschadigd. Filters manco.
Une ancienne machine à café pour usage dans la restauration. Tubes en verre endommagés. Les filtres sont manquants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#487“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
#768Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Un vide-poche en forme d’oiseau en bronze, sur un plateau. Porte l’inscription ‘1927 - 1952’.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 34 -
#562“Oriëntalistisch portret”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Deckers, Alger.
”Portrait”. Huile sur panneau. Porte une signature: Deckers, Alger.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#755Een lot speelgoed bestaande uit twee gietijzeren kacheltjes met toebehoren en blikken speelgoed bestaande uit een locomotief en 4 wagons met sporen (verroest), twee speelgoedpistooltjes (KB Paris) en een muzikale draaimolen.
Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#700MirEen Indisch wollen karpetje.
Une carpette Indienne en laine.No longer availableDim. 155 x 92 cmEstimate: € 40 / 60