#648Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
#81Elissa DarvaEen handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#48Een lot snuisterijen, bestaande uit een passerset in houten doosje, twee naaisetjes, waarbij één in ivoren etui (schaartje manco), enkele ivoren voorwerpen, een theaterkijker met parelmoer (gebroken), een ivoren servetring en een porseleinen inktstel.
Un lot de babioles, comprenant un ensemble de compas dans une boîte en bois, deux sets de couture, dont un dans un étui en ivoire ( ciseaux manquants), quelques objets en ivoire, une paire de lunettes de théâtre nacrée, un anneau de serviette en ivoire et un encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#104“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#272Frans Van GenesenPeriod: 1887 - 1945“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging links boven.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât au dessus à gauche.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
#99“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#139Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église St. Gommaire à Lierre”.Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100