Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.

“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.

”Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Petits dégâts.
Dim. 68 x 49 cm
SKU: 2310180564.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262

    “Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 1230 / 200
  • #215

    Een 18 karaats gepatineerde gouden ring bezet met een gele diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,28 ct. en een maansteen van ± 10 ct.

    Une bague en or patiné 18 ct sertie de diamants jaunes ayant un poids total de ± 1,28 ct et une pierre de lune de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #592

    “Boomgaard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Dykstra.

    ”Verger”. Huile sur toile. Porte la signature: Dykstra.
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #421

    Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.

    Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.
    No longer available
    Dim. Ø: 35, 36 & 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #742

    Een lot van zeven vissen van Muranoglas.

    Lot de sept poissons en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #123

    Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.

    Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. 282,54 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #722
    Wedgwood

    Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).

    Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #471

    “Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.

    “Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #356

    Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.

    Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #434
    Felix Timmermans
    Period: 1886 - 1947

    “Een smid”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Un forgeron”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #192
    Frans Laurens

    “Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.

    “Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.
    No longer available
    Dim. 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #638

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).

    “Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More