Other lots in this auction
-
#365
Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.
Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 240/280 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40 -
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 112 cmEstimate: € 25/35 -
#765
Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
Un meuble de bar avec au dessus une tablette abattante et le front abattable. En dessous deux portes panneaux, pieds griffes.No longer availableDim. 133 x 93 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#531
Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.
Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø:16 cmEstimate: € 120/180 -
#239Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Hal met trap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
’Vestibule et escalier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#490
Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.
Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440/480 -
#122Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Vissersboten op de Schelde met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 180/240 -
#4
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#623
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180