Other lots in this auction
-
#527Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#298Walt Disney ProductionSneeuwwitje en zes dwergen, evenals twee keer Mickey Mouse.
Blanche-neige et six nains, ainsi que deux Mickey Mouse.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#321Een paar vazen van wit opaalglas met handgeschilderd bloemendecor. Eén met kleine randschilfer.
Une paire de vases en opaline blanche, décor de fleurs peint à la main. Un avec un petit dégât au rebord.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#247Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#470Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 192 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#779Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Quatre carafes en verre et cristal incolores.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 50 / 60 -
#31Een grote eironde kruik van steengoed met een blauw decor en met een tinnen deksel.
Une grande cruche en grès ovale.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#2Gerard GoudaenPeriod: 1927 - 2003Twee houtsneden. Gesigneerd en resp. genummerd 54/250 & 38/200 buiten de plaat.
Deux gravures sur bois. Signées et resp. numérotées 54/250 & 28/200 hors planche.No longer availableDim. 27 x 27 & 23 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Postzegels. New Zealand. 47 x fiscaal e.a. Australië (Western Australia, Tasmania, Victoria, New South Wales, Queensland, tijdperk Queen Victoria x 977 st.). Afgestempeld, diverse letsels.
Timbres postes. Nouvelle Zeelande. 47 x timbres fiscaux, entre-autres Australie ( Est, Tasmanie, Victoire, New South Wales, Queensland, période Queen Victoria x 977 pièces.).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#339Janus“De rede van Antwerpen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#893Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30 / 50

