Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.

“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.

“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.
Dim. h 49 cm
SKU: 1003200497.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #497
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #715
    Willy Vandersteen

    Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks (daarin begrepen “De gekalibreerde kwibus”. Nummers tussen 91 (1969) en 143 (1973).

    Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #254
    Charly Lammers (?)

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #85
    Louis Vuitton

    Een portemonnee in Damien Ebene met ritssluiting. In originele stofhoes. Datacode SN1115.

    Porte-monnaie en Damien Ebène avec tirette. Dans la gaine de protection d’origine. Code SN1115.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #12
    Kurt Peiser

    “Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.

    “Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #727

    Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.

    Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595
    Artemide Milano

    Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.

    Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #484

    Een studie van een meisjesportret op papier en een bloemenstilleven op doek. Beide gemonogrameerd.

    Etude d’un portrait de jeune fille sur papier et une nature morte aux fleurs sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 & 75 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #647

    Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.

    Eléphant en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 87 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #505

    Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.

    Receveur du Peuple VE301W, fabriqué par Radio-Funk-Werkstätten. Echelle linéaire. Date de fabrication 1933. Dégât au meuble en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #392

    Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.

    Lot de faïences allemandes comprenant trois petits vases différents avec décor de fleurs en blanc sur fond bleu et un petit vase de style Bauhaus. Petit dégât au bord.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #204
    Jean-Jacques Lagrennée

    “Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.

    “Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #44
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More