Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.
Auguste Henri Carli
Period: 1868-1930

“Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

"Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
Dim. 21 x 20 cm
SKU: 0503240585.
Categories: albast, Beeld.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #585
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #501
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #145

    Een bronzen salontafel van een zittend, naakte vrouw, dewelke een glazen ovaal tafelblad vasthoudt.

    A bronze sculpted coffee table of a seated, naked woman holding a glass oval tabletop.
    No longer available
    Dim. 58 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #198

    “De Arabische Ruiter’. Een brons gepatineerd beeld op marmeren sokkel. Naar Antoine Louis Barye.

    "The Arabian Rider". A bronze patinated figure on a marble base. After Antoine Louis Barye.
    No longer available
    Dim. 62 x 21 x 70 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #345

    Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.

    An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #583

    “Paardentemmers naar Coustou”. Een set van twee bronzen beelden van een menner met steigerend paard. Op marmeren plaat, schade aan het marmer.

    "Horse tamers after Coustou." A set of two bronze statues of a horse tamer with a rearing horse. On marble base, damage to the marble.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #581

    Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.

    A gilded wooden angel on a pedestal in the Baroque style.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #171

    Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.

    A female bust sculpted in alabaster. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #521
    Royal Dux

    “Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Milkmaid with cow." A group of multi-colored soft paste. Marked with a pink triangle at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 37 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #155
    Charles Brunin
    Period: 1841 - 1887

    ‘Le pêcheur napolitain à l’oiseau’. Een bronzen beeld van een jonge visser met een vogel. Draagt handtekening Ch. Brunin en het opschrift Roma.

    'The Neapolitan fisherman with the bird.' A bronze statue of a young fisherman with a bird. Signed by Ch. Brunin and inscribed Roma.
    No longer available
    Dim. h 61 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #511
    Royal Dux

    “Jongeman met stijgerend paard”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Young man with rearing horse." A group of multicolored soft paste. Marked at the bottom with the pink triangle.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #659

    ‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.

    ‘Smoking Man’, oil on canvas, signed Leo.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #631

    Een lot van twee Nederlandse ‘Brodie’-brandweerhelmen uit de periode van de tweede wereldoorlog.

    A lot of two Dutch 'Brodie' fire helmets from the period of the second world war.
    No longer available
    Dim. H: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660

    Een theaterkijker van koper bezet met parelmoer.

    A theater binocular of copper inlaid with mother-of-pearl.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #666

    Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.

    Vase with hare in porcelain, marked Requena.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #213
    Val Saint-Lambert

    Een huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.

    A marriage cup made of cut green colored crystal. Designed by Hubert Fouargé (1905-1908). Not marked.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een lot Imari porselein, bestaande uit 4 borden en 3 pijpvaasjes.

    A lot of Imari porcelain, consisting of 4 plates and 3 pipe vases.
    No longer available
    Dim. H: 15-24 cm Ø: 21-28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, numbered 141/300.
    No longer available
    Dim. h 18.5 x Ø 9 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #474
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #601

    Een lotje Chinees porselein, Qianlong periode, bestaande uit vier bordjes en vier kommetjes.

    A lot of Chinese porcelain, Qianlong period, consisting of four plates and four bowls.
    No longer available
    Dim. h 4 x Ø 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #654

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254

    Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind XIXde eeuw.

    An Italian mirror with a gilt frame and sculpted elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 108 x 64cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.

    A pair of covered vases of blue and white porcelain. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 340
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More