Other lots in this auction
-
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300/400 -
#283
Een gepolychromeerde houten Madonna met kind. Mogelijk Filipijns, begin XIXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant” en bois polychrome. Philippines (?), début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#479
Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
Trois petites statuettes du Bouddha en bronze et en laiton. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 50/80 -
#87
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op zwart marmeren sokkel. Niet gesigneerd.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre noir. Sans signature.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 180/240 -
#719
Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200/240 -
#232
Russisch altaarstuk met Jakob de Mindere en Jakob de Apostel (
). XIXde eeuw. Slijtage aan de verflagen.
Pièce d’autel russe représentant Saint-Jacques Mineur et Saint-Jacques l’Apôtre. XIXe siècle. Usures à la peinture.No longer availableDim. 120 x 48 cmEstimate: € 600/800 -
#760
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
Piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 150/250 -
#412
“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
“Scène de rue avec char”. Croquis en crayon. Porte une signature: P. Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250/350