Similar lots by type
-
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#425Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#679Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#632J. Van Lerberghe“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654P.L. Mastraeten“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#238“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877“Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.
“Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#676“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#884Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#629Constant Simon“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#669J. Vincken“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#690Demcey“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Renée Kempen“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
Un ancien masque à gaz. Complet.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#613Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 200 -
#130Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.No longer availableDim. bruto: 36,38 gEstimate: € 700 / 800 -
#328Een vaas gemonteerd als lamp van meerkleurig aardewerk met een vegetatief decor. Onderaan gemerkt. Zuid-Europees.
Un vase en faïence polychrome, décor végétal. Marque sous la base. Europe du Sud.No longer availableDim. h: 78 cm met kapEstimate: € 40 / 50 -
#309Joseph Colpaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#235Een briljant van 0,54 ct. Color M VVS1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau, Flandres”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#499“Vijver met steiger”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dierckx.
”Etang et ponton”. Huile sur panneau. Porte une signature: Dierckx.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#531Een Chinese koro van brons, getooid met een tempelleeuw.
Un Koro chinois en bronze, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 70 / 80 -
#78Een groepje van Saksisch porselein.
Un groupe en porcelaine de Saxe.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50

