Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee gropejes van meerkleurig porselein.
“Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee gropejes van meerkleurig porselein.
“Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee gropejes van meerkleurig porselein.

“Vrouw met mandoline en kind” & “Jongen met viool”. Twee groepjes van meerkleurig porselein.

“Femme à la mandoline et enfant” et “ Garçon au violon”. Deux groupes en porcelaine polychrome.
Dim. h: 17 & 19 cm
SKU: 3005170077.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #415
    Volkstedt

    “Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.

    “Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Een verstelbare design bureaulamp.

    Lampe de bureau design réglable.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #565

    Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.

    Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.

    Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #510

    Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.

    Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #801

    Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.

    Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.
    No longer available
    Dim. H 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #598

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    “Omhelzing”. Een gestileerd beeld van gietijzer.

    “Embrassement”. Sculpture stylisée en fonte.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 180 / 220
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    “Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.

    “Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #600

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #525

    Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.

    Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #563

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #799
    Choisy & Jenappes

    Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.

    Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.

    Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #560

    Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.

    Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #803

    Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.

    Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. h 127 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #613

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #601

    Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 280

Other lots in this auction

  • #729

    “Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #215

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,16 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #53

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een paar siervazen met vier oren, een paar kleine vaasjes en een siervaasje met een gestileerd decor. De tabakspot met beschadigingen.

    Un lot de faïences flamandes comprenant un pot à tabac, deux vases à quatre anses, deux petits vases et un petit vase avec un décor stylisé. Dégâts au pot à tabac.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.

    Trois petits et un grand heurtoirs dont trois en forme de tête de lion et un en forme de tête de femme classique.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108

    Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.

    Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #355

    Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.

    Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #664

    “Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    “Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #576

    Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.

    Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #188
    Jean-Baptiste Carpeaux
    Period: 1827 - 1875

    Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #229

    Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.

    Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #258

    Een Duits romantisch tafereel in polychroom porselein van zachte pasta. Genummerd 1226.

    Une statue en porcelaine pâte tendre polychrome représentant un couple romantique. Numéroté 1226.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More