Similar lots by type
-
#213Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#202Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#567“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#588Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.
Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 400 / 600 -
#163A. BounyBronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#677Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#608Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.
Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1700 / 2000 -
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#475Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460 / 500 -
#188Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#161“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#577“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#804Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.
Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#595Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#228Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150 / 180 -
#267Collection d’artEen replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 220 -
#197“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440 / 480 -
#295“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#111“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40 / 50 -
#157Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220 / 280 -
#65Cary Diller (?)“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#492Roy“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Het volledige werk van Guy de Maupassant met illustraties Julian Damazy. Ed. Ollendorff, Paris. 18 delen. Eind XIXe eeuw.
L’oeuvre complète de Guy de Maupassant avec des illustrations par Julian Damazy. Ed. Ollendorf, Paris. 18 volumes. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#513Twee Chinese juwelenkastjes, versierd met koperbeslag en opengewerkte plaquettes van jade.
Deux cabinets à bijoux chinois, avec montures en cuivre et plaquettes de jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25 / 35 -
#509Tanka met 10 figuren in catrouches. Brokaatwerk met spiegeltjes.
Tanka avec dix figures en cartouches. Brocat et miroirs.No longer availableDim. H 81 L 129 cmEstimate: € 120 / 200 -
#496Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#649Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400 / 600 -
#12“Pastorale scène”. Gravure. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Une eau-forte. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 45,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#176Een recente tweedeursgarderobe met imitatiemarquetterie en bronsbeslag.
Une garde-robe deux portes récente avec imitation de marqueterie et ornements en bronze.No longer availableDim. 189 x 124 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#189Joseph Heymans“Effet de neige”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1905.
”Effet de neige”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 600 / 800 -
#508Drie Oosterse vuursteenpistolen en een hoorn.
Trois armes à feu d’Orient et une corne.No longer availableEstimate: € 180 / 200




