Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.
“Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.
“Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.
“Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.
E. Granthiau

“Vrouw met roos”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd en genummerd 3/12.

”Femme et rose”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 3/12.
Dim. h: 45 cm
SKU: 0603180167.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 200 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #577

    “Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.

    ”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #153

    Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.

    Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.
    No longer available
    Dim. 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #187

    “Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.

    ”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #197

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.

    ”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #588

    Een verguld bronzen luchter met acht armen met telkens twee lichtpunten.

    Un lustre en bronze doré à huit bras avec chaque fois deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #161

    “Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.

    ”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #111

    “Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.

    ”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 30 m
    Estimate: € 40 / 50
  • #163
    A. Bouny

    Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.

    Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300
  • #595

    Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.

    Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #202

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #157

    Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.

    Un tigre assis en bronze polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #295

    “Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.

    ”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #804

    Een bronzen luchter in barokke stijl met acht lichtpunten.

    Lustre baroque en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 400
  • #608

    Een paar jardinières van zwartgepatineerd brons, versierd met vrouwen- en mannenhoofden en met everzwijnenkoppen.

    Paire de jardinières en bronze à patine noire décorées de têtes humaines et de têtes de sangliers.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 1700 / 2000
  • #567

    “Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.

    ”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #475

    Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.

    Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #65
    Cary Diller (?)

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 360 / 400

Other lots in this auction

  • #619

    “Visserboten bij maanlicht”. Tekening. Draagt een handtekening: Louis Verboeckhoven.

    ”Bateau de pêche dans la lumière de la lune”. Dessin. Porte une signature: Louis Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 39 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #50

    Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.

    Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.
    No longer available
    Dim. bruto 7 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 1000 / 1800
  • #712
    Dick van ‘t Wout

    Een studie met winterse taferelen. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    Une étude de scènes hivernales. Crayon sur papier. Signé et daté ‘63.
    No longer available
    Dim. 30 x 29 cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #537

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #612

    “Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.

    ”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #293

    Driedelig klokstel van roze marmer. Art deco periode.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rose. Période Art - Déco.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #751

    Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.

    Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.
    No longer available
    Dim. b: 33 & h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #646

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #525

    Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.

    Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 80 / 120
  • #792

    Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.

    Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #66

    Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.

    Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More