Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaueerd.
Th. Hansjens

“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.

“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.
Dim. 38 x 25 cm
SKU: 0402200274.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #274
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #834
    R. Van Passen

    “Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #442

    Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.

    Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #684
    Fabry

    “Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #694
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #530

    Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.

    Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #829
    V.J. Bergh

    “Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #540

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #76

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.

    Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #244

    Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.

    Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 24 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #820

    Een eikenhouten koffertje met een lade onderaan. XIXe eeuw.

    Petit coffre en chêne avec un tiroir vers le bas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #446

    Twee antieke houten haardstoeltjes.

    Deux petites chaises en bois antique.
    No longer available
    Dim. H. 90 - 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #535

    Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.

    Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.
    No longer available
    Dim. 83,25 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #816

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #832
    Al. De Dobbelaer

    “Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.

    ”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.

    Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.
    No longer available
  • #676

    Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 94 x 200 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #695

    Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

    Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 78 x 89 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #525

    Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.

    Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #510
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #822

    “Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.

    ”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #505
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #9

    “Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.

    “Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #293

    Een cavaleriesabel met gedamasseerde kling met opschrift “Mit Gott für Kaiser und Reich”. Stalen gevest. XIXde eeuw.

    Un sabre de cavalerie à lame damassée inscrit “Mit Gott für Kaiser und Reich”. Manche en acier. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #373
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #524

    “Strandscène”. Olieverf op board.

    “Scène de plage”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en personages. Onderaan gemerkt. Japan, medio XXe eeuw.

    Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome en relief de fleurs et de personnages. Marque sous la base. Japon, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #529

    Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.

    Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #499

    Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.

    Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #563

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.

    Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #748

    Nepalese kukri met ingelegd heft en met lederen schede, versierd met koperdraad en blauw-en roodgekleurde pareltjes en voorzien van twee kleine mesjes, de Chakmak en de Karda. Kling met inscriptie “Nepal”.

    Kukri népalais à manche incrusté et gaine en cuir décorée de fil de cuivre et de perles bleues et rouges. Muni de deux petits couteaux, le Chakmak et le Karda. Lame inscrit “Népal” en Hindi.
    No longer available
    Dim. L. 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #101

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.

    “Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #745

    Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.

    Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrameerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Sculpture en terre cuite partiellement polychromée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 80
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More