Similar lots by type
-
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#394
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken en met elf kopjes.
Bol à punch en métal argenté sur présentoir. Les bords décorés de grappes de raisins et de onze petites têtes.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#474Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#468
Een vaas van glaspasta. Kleine schilfer aan de rand.
Un vase en pâte de verre. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#436
Een eikenhouten jardinière met gebeeldhouwd bloemenmotief. Zinken binnenbak. Omstreeks 1900.
Jardinière en chêne à motif de fleurs sculpté. Intérieur en zinc. Vers 1900.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 120/200 -
#389
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#763
Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#506
Een zeer fijn karpet van zijde met landschapsdecor met verschillende bomen en bloemen en eenden op een vijver.
Une carpette en soie très fine, décor d’un paysage aux arbres, fleurs, canards et lac.No longer availableDim. 153 x 91 cmEstimate: € 300/400 -
#461
Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap. Op bronzen voet.
Pied de lampe en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux dans un paysage. Sur base en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#377
Een paar vuurbokken en een paar kandelaars van geel koper.
Paire de chenets et paire de candélabres en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 40 & 42 cmEstimate: € 120/200 -
#460Smarza
“Konsuello.” Een paar flacons parfum in originele doos. Ongeopend. USSR.
“Konsuello”. Paire de flacons de parfum dans la boîte d’origine fermée. USSR.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#91
Een koperen wereldbol op houten voet.
Globe en cuivre sur base en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#246
Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.
Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 200/240