Other lots in this auction
-
#444
“Abstract zittend naakt.” Gemengde techniek op doek. Draagt handtekening.
"Nu assis abstrait." Technique mixte sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#270
Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en platine sertie d'un diamant solitaire de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 650/750 -
#433
Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 50/60 -
#435
Lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met ingelegde decors van pietra dura met glazen blad en zes bijpassende stoelen.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décors incrustés de pietra dura avec plateau en verre et six chaises assorties.No longer availableDim. Tafel: 165x55x65cmStoel: H: 35cmEstimate: € 100/150 -
#324Em. De Cooman
“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#173
Een 800‰ zilveren bestek, compleet voor twaalf personen. Gewicht zonder messen.
Une coutellerie en argent 800‰, complète pour douze personnes. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 937,60 gEstimate: € 750/850 -
#66
Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus recouvert de vachette. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#265Jules De Cort
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 cm x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#26
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#114Tony Dethier
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage agricole". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 cm x 98 cmEstimate: € 120/160 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct. In werkende staat.
Une montre femme Art Déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +/- 0,60 ct En état de marche.No longer availableDim. l: 20 cm bruto: 13,95 gEstimate: € 400/500 -
#291
Een gevarieerd lot strips (Jommeke, Luitenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, enz.)
Un lot varié de BD (Jommeke, Lieutenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, etc.)No longer availableEstimate: € 40/50