Other lots by Jansegers
-
#166Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
Een heren- en een vrouwenbuste van groengepatineerd terracotta. Beide gesigneerd achteraan.
Un buste d'homme et de femme en terre cuite patinée verte. Tous deux signés au dos.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#141Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.
Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.No longer availableDim. h:60 cm; l: 120 cmEstimate: € 1000 / 1500
Similar lots by type
-
#391Chris Ferket
“Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.
Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#511
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#128Rik WoutersPeriod: 1882 - 1916
“La petite rieuse”. Een bronzen beeld op wit marmeren sokkel.
La petite rieuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#463
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#148Emile Laporte
“Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#501
Een gebeeldhouwd houten pleurante naar voorbeeld van het graf van Isabella van Bourbon.
Une pleurante en bois sculpté sur le modèle de la tombe d'Isabelle de Bourbon.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98
“Edelhert”. Een bronzen beeld.
Cerf élaphe. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#453
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#88
“Paard”. Een bronzen beeld op granieten voetstuk.
Cheval. Une statue en bronze sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#71
“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#427
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.
Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cm (m.s.)Estimate: € 100 / 150 -
#410Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#448
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#117Emile Picault
“Troubadour”. Een beeld van zamak op zwart marmeren sokkel. Met gieterijstempel.
Troubadour. Une statue en zamak sur un socle en marbre noir. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 600 / 800 -
#443
Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.
Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#191Emile Bruchon
“L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.
L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 75 / 100 -
#438
Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.
Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#459
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#408
Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.
Un musicien tibétain de bronze doré.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 75 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#457
Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#441
Vier muzikanten van ivoren plaatjes op houten onderstel. Chinees werk naar Japans voorbeeld.
Quatre musiciens de plaques d'ivoire sur socle en bois. Travail chinois d'après l'exemple japonais.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#247
Een lampenvoet van zwartgeglazuurd porselein.
Un pied de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#440
Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#26
Drie gigognetafeltjes van messing en onyxen blaadjes.
Trois tables gigognes en laiton et tablettes d'onyx.No longer availableDim. 35 x 35; 38,5 x 46 & 56 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#155
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#16
Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40 / 60 -
#395
Een plafonnière met geslepen en gesatineerde coupe.
Un plafonnier avec une coupe polie et satinée.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80 / 120 -
#347
Een vaas van blauw glas met getorst ribmotief.
Un vase en verre bleu à motif de côtes torses.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 45 -
#146
Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#267
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279
Twee diverse kristallen karaffen.
Deux carafes en cristal assorties.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 45