Similar lots by type
-
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#152“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#612Colpa“Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine au soleil du soir avec un paquebot au loin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#614Josee Maes“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Gerbes de foin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504“Compositie met diverse personages en dieren. Gemengde techniek op papier. Zonder signatuur.
« Composition avec divers personnages et animaux. Technique mixte sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602H. Van De Beeck“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le parc". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#654“Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.
"V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#489nf“Studie sculptuur locum tenens”. Zwarte plakkaatverf op papier. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘68.
« Étude de la sculpture locum tenens ». Gouache noire sur papier. Signé et daté '68 au verso.No longer availableDim. 144 x 116 cmEstimate: € 60 / 100 -
#225Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#474(Bruno Schnieders) Bruneau“Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#159“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#584William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.
"Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#519Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Golvende zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer ondulée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#135Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1867 - 1948“Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.
"Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957“Personages bij een straatlantaarn”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#472(Bruno Schnieders) Bruneau“Dansend personage”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Personnage dansant". Gouache sur papier. Signé et daté '87.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#191JunghansEen houten tafelklokje.
Une pendule de table en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Une table ronde en bois de style art déco.No longer availableDim. Ø 59 cmEstimate: € 160 / 180 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#38Val Saint-LambertEen set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40 / 50 -
#220Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#512Een smeedijzeren staanlamp met glazen coupe.
Lampadaire en fer forgé avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#42Prof. Eugenio Pattarino“Madonna met kind”. Een meerkleurig terracotta beeld. Gesigneerd. Lichte schade.
"Vierge à l'enfant". Une statue en terre cuite multicolore. Signée. Dégâts légers.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Doulton, LambethEen vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#75Een opgezette steenmarter.
Une fouine empaillée.No longer availableDim. H:19cmEstimate: € 25 / 35

