#132Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
#319“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750 / 850 -
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50
#670“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#58Een eierdopje van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un coquelet en faïence polychrome, décor floral. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 15 / 20 -
#748Een Wiskemann aspergegarnituur en een verzilverd metalen punchbowl.
Une garniture à asperges Wiskemann et un bol à punch en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#100Een 18 karaats wit gouden gevlochten armband.
Bracelet en or blanc 18 ct tressé.No longer availableDim. 37,91 gEstimate: € 900 / 1000 -
“Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#627Een kapiteelvormige doopvont. Libanon, XIIe eeuw.
Fonts baptismaux en pierre. Liban, XIIe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 180 -
#323WiskemanEen bestek bestaande uit 12 lepels en 12 vorken. Gemerkt. In originele etui.
Un service à couverts comprenant 12 cuillères et 12 fourchettes. Aux poinçons. Dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#744Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.No longer availableEstimate: € 25 / 40