Similar lots by type
-
#264Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Knoks landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947 achteraan.
”Paysage de Knokke”. Huile sur toile. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#129Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011
“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120 / 150 -
#149G. Kimzeke
“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Jos Martin
“Kempisch landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage en Campine . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#79H. P. Ulassa (?)
“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fille avec petit frère . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Didier MaghePeriod: °1959
“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Henri De CockerPeriod: 1908 - 1978
“Dame”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Dame . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 75 / 100 -
#74J. V. D. Goten
“Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Chats dans la nature . Huile sur toile. SignéNo longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Eugène DelfossePeriod: 1825 - 1865
“Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²
“Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.No longer availableDim. 60,5 x 38,5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#112Van de Linden (?)
“Feestbanket”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Banquet de fête . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#102Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896 - 1965
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#542René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.No longer availableDim. 60 x 80Estimate: € 180 / 240 -
#109W. Vincken
“Begijnhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte du Béguinage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#49
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek achter glas. Zonder signatuur.
Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#139Georges SteelPeriod: °1923
“Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159
“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100 / 160 -
#469Claude LyrPeriod: 1916 - 1995
“Stilleven”. Oleverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1951.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472de ...
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Hendrik Van Leeuwen Van OudewaterPeriod: 1890 - 1972
“Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#92
“Serenade op het balkon”. Een olieverfstudie op paneel. XIXe eeuw.
Sérénade sur le balcon . Une étude à l'huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#189Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht bij stormachtig weer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la plage par temps orageux . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 700 -
#634
Vier Chinese taferelen op zijde: een groot landschap met waterval (75 x 35 cm), een klein landschap (13 x 18 cm), twee voorstellingen van geishas (18 x 22,5 cm).
Quatre effigies sur soie chinoise: un paysage avec une chute d’eau (75x35 cm), un petit paysage (13x18 cm), deux représentations de geishas (18x22,5 cm).No longer availableEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#683
Een lot tin, bestaande uit een grote en een kleine kom, een bestekkenbak, en een maatbeker van een halve liter.
Un lot d'étain composé d'un grand et d'un petit bol, d'un bac à couverts et d'une mesure d'un demi-litre.No longer availableDim. Ø: 10 - 31 cmEstimate: € 50 / 55 -
#187
Een paar lichtjes vernauwende cylindrische vaasjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels en dieren in uitsparingen. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.
Paire de vases cylindriques légèrement rétrécis en argent ciselé et ciselé à décor d'oiseaux et d'animaux dans des renfoncements. Iran, milieu du XXe siècle. Marqué en bas: 840/1000.No longer availableDim. 412 g - H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#161
Een Perzische schild met gedamasceerd decor.
Un bouclier persan à décor damassé.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 300 / 320 -
#424Armand Jamar
“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Le Purgatoire”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677
Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.
Un lot de trois casques de costume, composé d'un casque de chevalier et d'un casque allemand en polyester et papier mâché et d'un casque espagnol en métal.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#615
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, twee vazen, een schaal, een coupe en twee asbakken.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une carafe, de deux vases, d'un bol, d'une tasse et de deux cendriers.No longer availableDim. h: 12 - 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#468
Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine, décorés de décors européens multicolores et de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe en bas.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#196Jos Horenbant
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222
Een kleine verguld houten butlerspiegel.
Un petit miroir de majordome en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#154
“De bronstijd”. Een bronzen beeld naar een werk van Rodin op beige marmeren sokkel.
L'âge du bronze . Une statue en bronze d'après une œuvre de Rodin sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#43
“Saint Martin”. A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.
Saint Martin . A. Lecoy de la Marche. Ed. Alfred Mame et fils. Tours, 1881.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#524
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en bloemen en de deksels getooid met Fo-honden.
Une paire de vases en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc d'oiseaux de paradis et de fleurs et les couvercles ornés de chiens Fo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 220