#281Een lampenvoet met een bronzen pelikaan.
#330Een 21,6 karaats gouden herdenkingsmunt Koning Boudewijn. 1951-1976.
#153Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 250 / 300 -
#551Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
#655Een vossenpak. Carnavalskostuum.
#466Een violontafel op twee getorste poten in verbinding.
#2451 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.
#100Een 18 K wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants et d'un poids combiné de + - 2 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 20,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#486Een Louis-Philippe violontafel met vijf bijpassende stoelen van notenhout.
#357Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40