Other lots in this auction
-
#567Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.
Une gariture de cheminée trois pièces en porcelaine japonaise multicolore, composé de deux vases balustre et d'un petit vase avec couvercle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Vrouw en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 28/50 buiten de plaat.
“Femme et enfant”. Litho. Signée, datée 97 et numérotée 28/50 hors planche.No longer availableDim. 99 x 77 cmEstimate: € 300 / 400 -
#268Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.No longer availableDim. Ø: 11 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306Een XVIIe eeuwse eikenhouten scribaan. Afkomst: Klooster Zwartzusters, Lier.
Scriban en chêne du XVIIe siècle. Origine: Monastère de Zwartzusters, Lier.No longer availableDim. 32 x 61 x 76 cmEstimate: € 100 / 140 -
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.No longer availableDim. (91,05 g)Estimate: € 30 / 40 -
#25Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 280 / 350 -
#34Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#552Lolo PalazzoEen opmerkelijke wandspiegel, opgebouwd uit fietskettingen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Un miroir mural remarquable, construit à partir de chaînes de vélo. Design de Laurence van Seventer.No longer availableDim. 122 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een lot van drie kostuumhelmen, bestaande uit een ridderhelm en een Duitse pinhelm van polyester + papier maché en een metalen Spaanse helm.
Un lot de trois casques de costume, composé d'un casque de chevalier et d'un casque allemand en polyester et papier mâché et d'un casque espagnol en métal.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une grande et d'une petite assiette et d'un vase balustre.No longer availableDim. Ø: 22 & 30 cm, h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#68BMFEen uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, bestaande uit grote en kleine messen, lepels en vorken, visbestek, dessetvorkjes en -lepeltjes, ijslepeltjes, slabestek, serveerlepel, sauslepel en pollepel. In ménagère.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes, composé de grands et petits couteaux, cuillères et fourchettes, couverts à poisson, fourchettes et cuillères à dessert, cuillères à glace, couverts à salade, cuillère de service , cuillère à sauce et louche. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#137“Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco
Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art DécoNo longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 130 / 150

