#517Een paar balustervazen van Chinees porselein met een decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches op fond van powder blue. Gemerkt onderaan.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons en cartouches sur fond bleu poudre. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#325Een 18 karaats geelgouden penning Sodico.
#259Boch KeramisEen grote art deco vaas van meerkleurig aardewerk. Vorm D2740.
#391Een lot borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Acht stuks.
Lot d'assiettes en faïence de Strasbourg. XIXème et XXème siècle. Huit pièces.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496Een verlengbare antieke Engelse tafel. Met verlengblad.
#167Waffenfabrik BernEen Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
#275Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 1300 / 1500