#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#514Tchokwé beeld van een moeder met kind versierd met kleine schelpjes. DRC.
#386Een bijzettafeltje van zwartgelakt perenhout met entretoise.
#664Een porseleinen frenologiebuste.
#2Een zeer gevarieerd lot boeken, folders e.d. w.o. “La Wallonie, revue mensuelle de littérature et d’Art”. Tweewekelijks mengelwerk, eerste jaargangen, einde XIXde eeuw. En vele andere.
#237Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
#297Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#53Een geel en rood koperen replica van een oude duikershelm.
#599Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#206Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
Vitrine en chêne à cinq tablettes en verre.No longer availableDim. 192 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 100