Other lots in this auction
-
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#701
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#207
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/220 -
#731
Drie kleine amuletten van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van miniatuurmaskers. Congo, begin XXste eeuw.
Trois petites amulettes en ivoire sculpté en forme de masques miniatures. Congo, début XXe siècle.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 60/80 -
#553Yves Rhayé
“Zittend figuur”. Een beeld van aardewerk. Gesigneerd en genummerd 63/100.
“Personnage assis”. Sculpture en faïence. Signée et numérotée 63/100.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 130/150 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250/350 -
#389
Een blauw en wit pauwstaartbord van Delfts aardewerk. Gemerkt van de klauw.
Assiette à l’éventail bleue et blanche en faïence de Delft. Marque de De Klauw.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 80/120 -
#143
“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#177Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Saddle bag’. In originele draagtas.
Sac à main en cuir noir, modèle “saddle bag”. Dans le sac protecteur d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#836Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40/60 -
#465
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#410
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en hanger, drie ringen en een versiering met pareltjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, ainsi qu’un pendentif, trois bagues et une décoration aux perles et corail.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 300/350