Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.
“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.

“Vrouwenfiguur”. Een beeldje van terracotta en touw. Yoruba, Nigeria.

"Personnage féminin". Une figurine de terre cuite et de corde. Yorouba, Nigéria.
Dim. h: 27 cm
SKU: 2510220437.
Categories: Afrikaans, Beeld.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #231

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Een paar koperen beelden in de vorm van hanen.

    Une paire de statues en laiton en forme de coqs.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #163

    “De Venus van Milo”. Een bruingepatineerd bronzen beeld.

    "La Vénus de Milo". Une statue en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #335

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Een gebeeldhouwd houten staande beer met zinken bakje in de voet. Kleine beschadiging aan een oortje.

    Un ours debout en bois sculpté avec un bol en zinc dans le pied. Légers dommages à une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #131
    Léon Bureau
    Period: 1866 - 1906

    “De houtsnip in de strikval”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met cachet van de ‘Societé des bronzes de Paris. Kleine vervorming aan de bek.

    « La bécasse dans le piège à collet ». Une statue en bronze patiné. Signé et avec cachet de la 'Société des bronzes de Paris. Petite déformation au niveau de la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    Een antieke Shiva Nataraja van brons.

    Un ancien Shiva Nataraja en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #287

    “Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.

    « Tintin à moto » Un groupe en plastique multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #218

    “Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.

    “Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #161

    Een paar bronzen boekensteunen met duwende olifanten.

    Une paire de serre-livres en bronze avec des éléphants qui poussent.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 & 27,5 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #201

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een lot van drie Afrikaans houten beeldjes, waarbij een kruik in de vorm van een mannenfiguur, Mangbetur, Zaïre. De andere twee Ganf, Gabon en Lega, Zaïre.

    Lot de trois figurines africaines en bois, dont une cruche en forme de personnage masculin, Mangbetur, Zaïre. Les deux autres Ganf, Gabon et Lega, Zaïre.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un bouddha thaï debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    Een plaasteren kop van een leeuwin. Achteraan gedateerd 1949.

    Tête de lionne en plâtre. Daté 1949 au dos.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Een zilvergepatineerde metalen (bronzen?) koe. Gebruikssporen aan het patina.

    Une vache en métal argenté patiné (bronze ?). Signes d'utilisation à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #133

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #521

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeldje. We voegen er een klein bronzen koetsje aan toe, eveneens West-Afrikaans.

    "Guerrier à cheval". Une statuette en bronze d'Afrique de l'Ouest. On y ajoute un petit carrosse en bronze, également d'Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #3

    Een fijngesneden, vermoedelijk Spaans Christusbeeld met sporen van polychromie. XVIIe eeuw.

    Une statue de Christ finement sculptée, vraisemblablement espagnole, avec des traces de polychromie. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #233

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Rik Honsia
    Period: 1912 - 2004

    “De krijgsgevangene”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.

    "Le prisonnier de guerre". Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #481

    “Gehurkt figuur”. Een gebeeldhouwd Afrikaans houten figuur. Luluwa, Zaïre.

    "Personnage accroupi". Une figure africaine en bois sculpté. Luluwa, Zaïre.
    No longer available
    Dim. h: 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #659

    Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

    Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #259

    “Vertwijfeling”. Schilderij op doek. Gesigneerd.

    "Doute". Peinture sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #384

    Een paar schotels met handgeschilderde damesportretten op porselein met gedreven koperen boord. XIXe eeuw.

    Une paire de plats avec des portraits de femmes peints à la main sur porcelaine avec bord en cuivre repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #241

    Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.

    Une lampe en albâtre, décorée de deux oiseaux et d'un coquillage. Avec abat-jour lâche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #425

    Een 14 K geelgouden ring met opaal.

    Une bague en or jaune 14K avec oeil de tigre.
    No longer available
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #657

    Een kommetje en vaasje van Chinees porselein met resp. meerkleurig en blauw op wit vogeldecor. Het eerste met lichte schade aan de basis.

    Un bol et un vase en porcelaine de Chine avec resp. décor d'oiseau multicolore et bleu sur blanc. Le premier avec des dommages mineurs à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 15;5 cm h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een 18 karaats geelgouden hanger met een Britse munt met beeltenis van Elizabeth II uit 1957.

    Un pendentif en or jaune 18 carats avec une pièce britannique représentant Elizabeth II de 1957.
    No longer available
    Dim. 15,07 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242
    Emile L***

    “Landschap met dorpje in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage avec un village en arrière-plan". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 42 x 118 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #368
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen pique-fleurs.

    Une fleur piqué de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h 16,5 Ø 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #665

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.

    Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #109
    Gust Verhelst

    “Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.

    "Vue sur le port." Huile sur toile. Signée. Datée 1944.
    No longer available
    Dim. 79 x 79 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More