#39Herman Standaert
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#282Alberts
“Ruïne met kippen”. Houtskool en gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Ruine et poules”. Fusain et gouache sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Ferucci
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#587
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Sorin IlfoveanuPeriod: °1946
“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
“Portrait d’homme”. Lavis sur toile.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 200 / 400
#475Molinard, Sans Soucis, Lauder pour homme
#137
Een lot van drie verschillende bronzen vijzels met stampers.
#705
Een rond nachtkastje in empirestijl met één deur en een marmeren blad.
Une table de chevet ronde de style Empire à une porte et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#333
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220 / 260 -
#479Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235
Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#375Guess
#29Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#686
#296Bochara
Een oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Un tapis Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60