Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#145
Een lot miniatuur voorwerpjes van tin, bestaande uit een strijkijzer, een telefoon, een vikingschip, een pendule, een sierbord met wapenschild, twee kandelaars, twee pannen, een waterkan, twee emmers en een kolenbak.
Lot de miniatures en étain dont un fer à repasser, un téléphone, un bateaux des Viking, une pendule, une assiette à l’écusson, deux bougeoirs, deux poêlons, une verseuse, deux seaux et un bac à charbon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10 / 15 -
#57
Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#54
Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#89
Een lot wit porselein, bestaande uit een man bij een waterpomp, een man met een bal en een kandelaar met een vrouw met een mand.
Lot de porcelaines blanches comprenant un homme près d’une pompe, un homme au ballon et un candélabre avec une femme au panier.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#129
Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#94
“Melkboerin met hondenkar” & “Dame met bloemen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein.
“Laitière et sa charrette” et “Femme aux fleurs”. Deux statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#179
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#97
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig porselein.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#131
Een theepot van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Niet gemerkt.
Théière en porcelaine polychrome et doré à décor de fleurs peint à la main. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 10 / 20 -
#19
Een lot van tien glazen voorwerpen van Murano of in de geest van, bestaande uit vazen, kommen en schaaltjes.
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20 / 25