Similar lots by type
-
#572N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#414Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen op papier.
Lot de quatre dessins sur papier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#729
“Meisjesportret”. Aquarel en inkt op papier. Draagt monogram en gedateerd ‘46.
“Portrait de fille”. Aquarelle et encre sur papier. Porte un monogramme et la date ‘46.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#359Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier tekeningen en een droge naald. Allen gesigneerd.
Lot de quatre dessins et une pointe sèche. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#642
“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#34Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
Een lot van vier losse tekeningen op papier. Gesigneerd.
Lot de quatre dessins non encadrés. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#188J.E. Colombier (?)
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100/150 -
#161
Een Madonna met Kind van monochroom wit biscuit met zilveren kroontjes en scepter. Onder stolp.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc avec couronnes et sceptre en argent et sous globe en verre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#788Thonet
Een kuipfauteuil van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug. Tijdperk art nouveau. Gemerkt.
Siège baquet en hêtre courbé aux siège et dossier cannés. Epoque art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. ThonnetEstimate: € 120/150 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#322Paul Van Den Ven
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#256Kirman
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met een centraal medaillon.
Tapis persan en laine et coton au médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 380 x 278 cmEstimate: € 400/500 -
#526
Een luchter in drie niveaus van messing en kleurloos geslepen kristal.
Lustre à trois niveaux en laiton et cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#632Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Neerhofscène met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#675
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#301
“Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#298
Een balustervaas van celadonporselein, versierd met twee olifantjes in reliëf, gemonteerd als lampenvoet.
Vase balustre en porcelaine céladon. Anses en forme de têtes d’éléphant. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100