Other lots by Peltz
Similar lots by type
-
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#544Violeta Craciun
“Madonna’s”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Madonnas”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 89 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#694Hilde Hendrickx
“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#532Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#714Jan Wouters
“Hooischoven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Meules de foin”. Aquarelle. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#14A. Degrave
“Het brandende belfort en de lakenhallen te Ieper”. Een kleine aquarel. Gesigneerd.
“Le Beffroi et les Halles aux Draps d’Ypres en flammes”. Petite aquarelle. Signée.No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#588Sandra Jayat
“Rayonnement de fleurs”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2000 op de verso
“Rayonnement de fleurs “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 2000 au verso.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 180/240 -
#469
Een lot van drie Perzische miniaturen, waarbij de grootste met een Koranvers achteraan. XIXe eeuw.
Lot de trois miniatures persanes dont la plus grande avec texte du Coran au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 7,5 & 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#644Ferucci
“Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.
“Religieux”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#609
“Damesportret”. houtskool op papier. Draagt handtekening. Toegeschreven aan Marie Laurencin.
“Portait de femme”. Fusain sur papier. Signé. Attribué à Marie Laurencin.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#699Hilde Hendrickx
“Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.
“Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#597Stanislas WarniePeriod: 1879 - 1958
“Herderin met schapen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Bergère et moutons”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 220/260 -
#499Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#605
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#712M. Cockx
“Groentenverkoper”. Aquarel. Gesigneerd.
“Vendeur de légumes”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#587
“Havenzicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd: Hauptmann.
“Vue sur le port”. Fusain sur papier. Signé Hauptmann.No longer availableDim. 37 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#765
Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Un miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. 150 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#464D. Peeters
“Twee demonische figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#574Andor KomivesPeriod: °1958
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
“Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.No longer availableDim. 54 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#431
Een houten doosje, sober versierd met parelmoer en een notitiekaft van gefineerd hout, versierd met inlegwerk.
Petite boîte en bois sobrement décorée de nacre, ainsi qu’un cartable en bois de placage incrusté.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#671
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#232
Een paar oude koperen koetslantaarns.
Deux lampes de chariot en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#73
Een koffertje van meerkleurig Italiaans aardewerk in barokke stijl met verscheidene decors in reliëf.
Coffret en faïence polychrome italienne de style baroque aux décors classiques en relief.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#487
Een Afrikaans masker met twee gezichten versierd met slangenleer en schelpen.
Un masque Africain aux deux visages, décoré avec du cuir de serpent et coquillages.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#11
Een lot koper en brons, bestaande uit twee lantaarns (waarvan één zwaar beschadigd), een ciborie, een koehoorn, gedragen door een kindje, een geëmailleerd bord, een vaatje met kraantje, enz.
Lot d’objets en cuivre et en bronze comprenant deux lanternes (dont une abîmée), un ciboire, une corne de vache portée par une statuette d’un enfant, une assiette émaillée, un petit fût au robinet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#372
“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer available