Similar lots by type
-
#484Guy Cambier“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#492“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#491Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#499Lode Verhoeven“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#424“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#119Jules Bovée“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#497Stanisic“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#569Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#462Lode VerhoevenEen schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#210Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une émeraude de +- 50 ct.No longer availableEstimate: € 380 / 450 -
#58Een luchtbuks en luchtpistool.
Une carabine et un pistolet à air comprimé.No longer availableDim. l: 28 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Een fijn handgeschilderd Italiaans miniatuur op ivoor. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1800.
Une belle miniature italienne peinte à la main sur ivoire. Signée illisiblement. Vers 1800.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 380 / 400 -
#278Een rood koperen turfbak met geëmailleerde handvatten. Omstreeks 1850.
Bac à tourbe en cuivre rouge avec anses émaillées. Vers 1850.No longer availableDim. 38 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#400Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.
Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#100Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant +- van 0,71 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un brillant central de +- 0,71 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#470Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#366Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
Un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 205 x 116 cmEstimate: € 50 / 60 -
#566Een handgeknoopt tapijtje van zijde met vogels in het decor. Gesigneerd.
Un tapis en soie noué à la main avec des oiseaux dans le décor. Signé.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 75 / 100 -
#383Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100

