Similar lots by type
-
#385
“Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.
Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.No longer availableDim. 19x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#434
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#524E. Van Laken
“Apen aan de balie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 14.10.48.
Singes au comptoir. Gouache sur papier. Signée et datée 14.10.48.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 35/45 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#442
“Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.
Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.No longer availableDim. 15,5 x 24 cmEstimate: € 120/160 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#409
“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#419
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 120/160 -
#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#509Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.
Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.No longer availableDim. 39x 31 & 33 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#390
“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#559Jef Clerens
“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#439
“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#580
“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#534Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#435
“Gekroonde koning”. Fijn gesculpteerd houten beeld. Baule, Ivoorkust.
Roi couronné. Statue en bois finement sculpté. Baule, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 100/160 -
#155
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#87
Koppel kinderen. Brons.
Couple enfants. Bronze.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 120/200 -
#389Vic Estercam
“Stemmige scène”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Scène d'ambiance. Huile sur panneau. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 75x60cmEstimate: € 100/120 -
#376
Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60/100 -
#189
“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
Gênes. Vue du port sur toile. Travail du 19ème siècle.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#216
Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80/120 -
#454Salvador Dali
“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320/350 -
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450/550 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#105
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. DVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,92 ct. DVS1.No longer availableEstimate: € 3000/3200 -
#335
Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50