Other lots in this auction
-
#159J. Ramos
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek.
”Bateaux au port”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#744
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#340
Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800/1000 -
#477
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
Une tête de Bouddha en bronze à quatre visages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/200 -
#73
Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
Un plat à fruits en argent. Porte la marque : Elandt.No longer availableDim. 254,54 g Ø 25 cmEstimate: € 60/100 -
#764
Drie borden van Straatsburgs aardewerk met verschillende decors. We voegen er twee gelijkaardige borden van Villeroy&Boch aan toe.
Trois assiettes en faïence de Strasbourg à décors différents. Nous ajoutons deux assiettes semblables par Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø: 24 & 28 cmEstimate: € 30/40 -
#91
Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
Une défense d’un hippopotame. Sur socle en métal.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#266
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50/80 -
#601
Een groot kubistische bronzen beeld.
Une grande statue en bronze cubique.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 1900/2200 -
#380
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#637
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300