Other lots in this auction
-
#473
Een zittende Boeddha van brons. Op lampenvoet.
Un Bouddha assis en bronze sur un pied de lampe.No longer availableDim. h: 31 cm (Boeddha)Estimate: € 80 / 100 -
#408Wiskemann
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#147
Een driedelig klokstel van marmer en zamak.
Un ensemble de cheminée en trois pièces en régule et marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#139Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zicht op de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église St. Gommaire à Lierre”.Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#456
Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534
“De Hoeve”. Gehoogde houtskooltekening. Draagt een handtekening: Weissenbruch.
”La Ferme”. Fusain rehaussé. Porte la signature: Weissenbruch.No longer availableDim. 17 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22
Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#767
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.No longer availableDim. Ø= 32 & 30; h: 25 cmEstimate: € 25 / 35