#377Een paar geglazuurd aardewerken olifantjes. Chinees werk.
#124Geo Page“Zicht op Mol in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
#32Een reclamespiegel van Coca Cola.
#2Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Boerenpaard”. Inkt op papier.
#350Een groot lot fantasiejuwelen: waaronder: parelhalssnoeren, vergulde kettingen, halssnoeren van hout en halssnoeren van halfedelstenen, armbanden en oorbellen en broches.
Un grand lot de bijoux fantaisie : dont : colliers de perles, colliers plaqué or, colliers en bois et pierres semi-précieuses, bracelets et boucles d'oreilles et broches.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#319“Het schip door de eeuwen heen” en “Hollandse schepen”. Twee documentatieboeken.
“Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#547Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
#352“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60