#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#43Goebel
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.
Un pied de lampe en porcelaine polychrome en forme de tronc d’arbre et une jeune fille. Fait partie de la série de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#602
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#634
#29
#605
#612
Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#780
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#624
Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.
Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#458
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
#523
Een paar Indische fallische beeldjes van brons.
Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120