Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
Willy Vandersteen

“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.

“Vrykolakas”, “Ninja!” et “De Duinenabdij”. Trois albums du Rode Ridder, avec dessin, signature et dédicace du dessinateur Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
SKU: 2909150451.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 September 2015 19:00
Catalogue #451
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #735

    Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).

    Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #580
    Jean Delatour

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.

    Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #540
    Swatch

    Een automatische horloge. Swiss made.

    Montre automatique. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Rodania Chronograph

    Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).

    Montre homme à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #585
    Emporio Armani

    Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.

    Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #449
    Vic Gentils

    “Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.

    “Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.

    Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #590
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.

    Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #560
    Storm

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #610
    Rolex Perpetual

    Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).

    Montre homme des années 50 (verre à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #605
    Besancon Duny Mawi

    Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.

    Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #575
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.

    Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. ± 182 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #565
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #595

    Een lot van 10 verschillende horloges.

    Lot de 10 différentes montres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #803

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #227
    J.E. Colombier (?)

    Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.

    Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H 41cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #597
    Lion Car

    Een DAF 2800 trekker met container oplegger, Nr. 61. en een DAF Stadsbus nr. 38. Met oorspronkelijke doosjes. Zeer goede staat.

    Camion DAF 2800 avec conteneur, N° 61 et Autobus de Ville DAF n° 38. Avec les boîtes d’origine. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    Een collage op board. Draagt handtekening.

    Collage sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #401

    Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.

    Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #309
    Karel Baerwaldt
    Period: 1862-1922

    “Boeren met paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916. Kleine letsels.

    “Paysans et chevaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #155

    Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,53 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #367

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.

    Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #770

    Een tuinset van grijsgepatineerd metaal en gevlochten kuststof, bestaande uit twee stoelen en een tafeltje. De tafel met een aardewerken blad.

    Garniture de jardin en métal à patine grise et plastique canné comprenant deux chaises et une petite table à tablette en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #426

    Kashgai karpetje van wol. Handgeknoopt.

    Carpette Kashgai en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 120 x 96 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #372
    Jan Deckers

    “Stilleven met druiven en sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux raisins et oranges”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #89
    Ernest Rancoulet

    “Kinderen met boog en appels.” Een beeld van zamak. Gesigneerd.

    “Enfants avec arc et pommes”. Sculpture en régule. Signée.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #741

    Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.

    Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More