Similar lots by type
-
#294Jean Govaerts
“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#82Etienne le Compte
“Bloemenvaas”. Houtskool op papier. Gesigneerd, geauthentificeerd en gedateerd ‘75 op de verso.
”Vase pour fleurs”. Fusain sur papier. Signé, authentifié et daté ‘75 au verso.No longer availableDim. 70 x 54 cmEstimate: € 55/65 -
#174Period: 1808 - 1879
“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300/400 -
#712Dick van ‘t Wout
Een studie met winterse taferelen. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
Une étude de scènes hivernales. Crayon sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 35/55 -
#522
“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#573Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55.5 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#64Christ Michiels
“Terugkeer van het veld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
”Retour du champ”. Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#664
Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100/160 -
#334
‘Char d’Anvers ou d’Albert et d’Isabelle. 21 juillet 1856’.
Een Chromolitho uit de XIX de eeuw
”Char d’Anvers ou d’Albert et de Isabelle. 21 juillet 1856”. Une lithographie chromo du XIXième siècle.No longer availableDim. 32,5 x 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#329J. De Busschere
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#472Steven
“Emelgem”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Emelgem”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#102Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891
“Het bosbeekje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
”Le ruisseau dans le bois”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 96 x 63 cmEstimate: € 120/140 -
#282L. Voets
“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#79Frans SmeersPeriod: 1883 - 1960
“La bohémienne”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”La bohémienne.” Encre sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 34,5 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#319J. De Busschere
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 35/45 -
#44
“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#739
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#274
‘Lisseweghe”. Olieverf op paneel. gesigneerd.
”Lisseweghe”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 80/100 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#341Hy Dognon
Comtoiseklok van gedreven koper met witte emaillen wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre repoussé et cadran émaillé blanc.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#721
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Une XXX en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.No longer availableEstimate: € 140/220 -
#113
Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/150 -
#345
Een lot van vier verschillende zilveren pillendoosjes. We voegen er twee poederdoosjes aan toe.
Un lot comprenant quatre boîtes à médicaments en argent. Nous ajoutons deux poudriers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#333
Een goudweegschaaltje in houten etui. Compleet met alle gewichtjes.
Une balance pour or dans un étui en bois. Complet avec les poids.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#425Tabriz
Karpet van wol.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 107 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#484Gamy
“La Voiture de Course” en “Juvisy-Paris, Biplane Wright-Ariel”. Affiches.
“La Voiture de Course” et “Juvisy-Paris, Biplane Wright-Ariel”. Affiches.No longer availableDim. 34 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#68Emaux de Longwy
Een diepe schotel van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een vogel bij een vijvertje in een cartouche met bloemen rondom. Onderaan gemerkt.
Un plat profond en faïence polychrome avec un décor en relief d’oiseaux près d’un étang, en cartouche et des fleurs autour. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30/50