Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.

“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.

“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.
Dim. 48 x 63 cm
SKU: 2308160702.
Categories: Gouache, Papier.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #702
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #309

    “Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    Ion Atanasiu Delamare
    Period: 1955 - 2015

    “Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.

    “Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.
    No longer available
    Dim. 21 x 30 & 27 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #484
    Violeta Craciun

    “Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #459

    Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.

    Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #692

    Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.

    Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.
    No longer available
    Dim. 34 x 44 & 31 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #602
    Rainer Fetting
    Period: °1949

    “Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.

    “Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 2500 / 3500
  • #469
    Shirma Guaysamin

    “Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.

    “Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #582
    Gheorghe I. Angel
    Period: °1938

    “Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.

    “Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.
    No longer available
    Dim. 69 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #699
    Radu Deca

    “Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.

    “Pregatire”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #464

    Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.

    Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #512
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #674
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Mircea Manelici

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #32
    V. Portielje

    “Personage met kar in winterse dreef”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1882.

    “Personnage et son char dans une allée en hiver”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1882.
    No longer available
    Dim. 17 x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #187

    Een 925 ‰ zilveren schotel, uitgereikt aan Belgisch ambassadrice in Ecuador. 2006.

    Plat en argent 925‰, présenté à l’Ambassadrice Belge en Equateur. 2006.
    No longer available
    Dim. 716 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #480
    Mr. Mkumba

    “Afrekening op de markt te Matola”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Règlement au marché de Matola”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 72 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #648

    Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.

    Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.
    No longer available
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251

    Een oude Duitse zwaardbajonet met koperen handvat. Gedateerd 1875.

    Baïonnette-sabre allemande à manche en cuivre. Datée 1975.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #778

    Drie gigognetafeltjes met kalfslederen bladen.

    Trois table gigognes aux tablettes en vachette.
    No longer available
    Dim. b: 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490
    Fassianos, Daum France

    Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #342

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 205 x 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #475

    “Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.

    “Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.
    No longer available
    Dim. H.45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #287

    Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.

    Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.
    No longer available
    Dim. 145,2 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    “Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.

    “Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #189

    “Zeeslag naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Selderslag.

    “Bataille naval d’après l’Ecole Hollandaise du XVIIe siècle”. Huile sur panneau. Signé Selderslag.
    No longer available
    Dim. 62 x 91 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #709

    Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.

    Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More