Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.

“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.

Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.
Dim. 20 x 26 cm
SKU: 9903210289.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #289
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #562

    Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.

    Trois dessins persans sur plastique dans des cadres incrustés.
    No longer available
    Dim. 50 x 15 & 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #429

    “Wijzen” & “Krijgers”. Twee Perzische schilderingen, mogelijk op ivoor. In ingelegde kaders.

    “Sages” et “Guerriers”. Deux peitures persanes sur ivoire (?). Dans des cadres incrustés.
    No longer available
    Dim. 10 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #98

    Twee taartscheppen met zilveren handvat en een verzilverd metalen sauskommetje op schaaltje. Het laatste gemerkt van Wiskemann.

    Deux couverts à gâteau avec manche en argent et une saucière en métal argenté sur un plat. Ce dernier marqué par Wiskemann.
    No longer available
    Dim. l: 15, 19 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #593

    Lot van zeven diverse slag-en steekwapens. Lichte letsels en slijtage.

    Lot de sept armes blanches assorties. Dégâts et usures mineures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    Een lot van 60 ex-librissen.

    Un lot de 60 ex-libris.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #187

    Een paar lichtjes vernauwende cylindrische vaasjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met vogels en dieren in uitsparingen. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 840/1000.

    Paire de vases cylindriques légèrement rétrécis en argent ciselé et ciselé à décor d'oiseaux et d'animaux dans des renfoncements. Iran, milieu du XXe siècle. Marqué en bas: 840/1000.
    No longer available
    Dim. 412 g - H. 15 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #191
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas in toile de cuir, model Faust. Met certificaat en stofzak.

    Un sac à main en toile de cuir, modèle Faust. Avec certificat et sac anti-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 380
  • #64
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Plattelandszicht met dorp in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de campagne avec village en arrière-plan . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 4( cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #611
    Philippe Deshoulieres, Limoges

    Een reeks van zes porseleinen sierborden met meerkleurige decors van beroemde golfbanen. allen gemerkt en in originele doos.

    Suite de six assiettes décoratives avec décors de terrains de golf célèbres. Marque sur la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #1

    Een parkiet van meerkleurig en verguld porselein. Gemonteerd op een lampvoetje. Beschadiging aan een vleugeltje.

    Perruche en porcelaine multicolore et dorée. Montée sur un pied de lampe. Aile endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (beeldje)
    Estimate: € 50 / 60
  • #696
    Kartell

    Een ‘Componibili’ rond bergmeubeltje van oranje kunststof. Ontwerp van Anna Castelli. 1975 - 2000. Gebruikssporen.

    Un meuble de rangement'rond ‘Componibili' en plastique orange. Design par Anna Castelli. 1975 - 2000. Traces d'usure.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm; Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.

    Une lampe décorative sculptée en albâtre en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More