Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
Paul Sersté
Period: 1910 - 2000

“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.
Dim. h: 74 cm
SKU: 0702170247.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #412
    Lucebert

    “Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

    “Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #655

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #214

    “Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.

    “Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #600
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #505

    “Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

    “Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #188

    “Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #525

    “Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.

    “Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #320

    Een eikenhouten rolbureau met opzet.

    Bureau à cylindre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #296

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 308 x 352 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71
    Burago

    Een model van een Citroën Traction Avant. In oorspronkelijke verpakking.

    Modèle d’une Citroën Traction Avant. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #153

    Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.

    Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #549

    Een Afrikaans houten masker. Ibo, Nigeria.

    Masque en bois. Ibo, Nigeria.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #248

    Een paar Delftse polychrome schotels. Omstreeks 1800. Randschade en kleine restauraties.

    Paire de plats en faïence de Delft polychrome. Vers 1800. Usures aux bords et petites restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #499

    “Compositie”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: “Miro” en het nummer 69/800.

    “Composition”. Litho en couleurs. Porte une signature “Miro” et le numéro 69/800.
    No longer available
    Dim. 37 x 27
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Ch. Hartmann

    Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.

    Tête d’enfant en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    R. Van Puymbroeck

    “Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé et daté 1958.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #731

    Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.

    Une tarentule thaï et une araignée fouet dans deux petites vitrines de présentation.
    No longer available
    Dim. h: 20 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #773

    Een oude Russische menora van brons.

    Ancienne menorah russe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More