Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
Paul Sersté
Period: 1910 - 2000

“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.
Dim. h: 74 cm
SKU: 0702170247.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595
    Lalouette

    “Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #525

    “Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.

    “Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    “Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.

    Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #590
    Emile Joseph Carlier
    Period: 1849- 1927

    “Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    “Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #585
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #214

    “Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.

    “Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600
    Marcel Debut
    Period: 1865 - 1933

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #655

    Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.

    Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #505

    “Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.

    “Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #242

    Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.

    Trois religieux en plâtre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #570
    Jean Garnier
    Period: 1853 - 1910

    “Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.

    “Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 380 / 440
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #412
    Lucebert

    “Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

    “Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    “Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 400

Other lots in this auction

  • #731

    Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.

    Une tarentule thaï et une araignée fouet dans deux petites vitrines de présentation.
    No longer available
    Dim. h: 20 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #457

    “Man op schildpad”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltje. Onderaan gesigneerd. We voegen er een tweede netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak aan toe.

    “Homme à la tortue”. Netsuké en ivoire sculpté sur socle en bois. Marque sous la base. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #292
    Lode Bosmans
    Period: °1925

    “Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #711

    Een smid (H. 28 cm) en een paardenkar (L. 45 cm)van geel koper.

    Un forgerons (H. 28 cm) et un char à cheval (L. 45 cm) en cuivre jaune.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.

    “Portrait de dame”. Miniature peinte à la main sur carton.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #341
    Val Saint-Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 270
  • #163

    “L’orage”. Een groep van donkergepatineerd brons op houten voetstuk naar een werk van Bruchon. Gesigneerd.

    “L’orage”. Groupe en bronze à patine foncée sur base en bois d’après une oeuvre de Bruchon. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #541

    Twee ceremoniesabels, waarvan één voor een Franse infanterieofficier uit 1918 van Chatellerault en het andere uit 1897.

    Deux sabres de cérémonie dont un d’officier de l’infanterie française de 1918 par Chatellerault. L’autre de 1897.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #178

    Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.

    Canne art déco à manche en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #144
    Valerius De Saedeleer

    “Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.

    “Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509
    Mangbetu Eres

    “Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    “Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More