#502Paul Permeke“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#630Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#188Hergé“Kuifje in Amerika”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Zeer goede staat, naamstempeltje, zeldzaam.
"Tintin in America". hardcover. Ed. Casterman 1951 (A51). Very good condition, name stamp, rare.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#641Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
A pair of silver presentation dishes on four legs. 800‰.No longer availableDim. Ø 20 cm 500 gEstimate: € 200 / 240