#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#63Een lot van twee Belgische officierssabels, waarvan één gegraveerd: ‘Pour le Roi et la Patrie.’
A lot of two Belgian officer's sabers, one of which is engraved: 'Pour le Roi et la Patrie.'No longer availableDim. L: 105 & 105 cmEstimate: € 200 / 220