#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75 -
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#90Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#346Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#585Een fijn geknoopt Oosters wollen tapijtje met decor van rozen.
#267Lot postzegels uit België, Burundi, Duitsland. Eerstedaguitgaven Zwitserland (2 albums), België (1 album, jaren ‘70 en ‘90). 4 lege albums en een zakje met af te weken zegels.
Lot stamps from Belgium, Burundi, Germany. First day releases Switzerland (2 albums), Belgium (1 album, 1970s and 1990s). 4 empty albums and a bag with stamps to be soaked.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
A lot of 3 Nanking vases, Chinese porcelain.No longer availableDim. h36cm x Ø16cmEstimate: € 60 / 80