#544Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#130Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVVS1.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#39Remy De PileceynPeriod: 1920 - 1986“Portret.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Portrait." Mixed technique. Signed.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Remi Lenslot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
#129Prosper De Troyer“Zelfportret”. Olie op paneel, bovenaan rechts gesigneerd in bruine verf, ingelijst.
“Self-portrait”, oil on panel, signed top right. in brown paint, framed.No longer availableDim. 49 x 39cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Must de CartierEen bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659“Scène met olifant”. Een Thaise wanddoek met goudbrokaat.
Scene with elephant. A Thai wall cloth with gold brocade.No longer availableDim. 89 x 125 cmEstimate: € 25 / 40 -
#694GeroEen set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
Set consisting of six green glasses with pewter feet and two decanters with pewter fittings and stopper. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 2 x 24 cm & h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#50Een 18 karaats wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#282Polbrechts“Bloemstilleven met blauwwit bord.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue and white plate.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200