#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#38Een oude houten fotocamera met balg. Met platen, enkele lenzen en toebehoren. Begin XXste eeuw.
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#275Hergé“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#586Afghaans handgeknoopt tapijt.
Afghan hand-knotted carpet.No longer availableDim. 140x100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.
A large oval mirror gilt and with ornament at the top.No longer availableDim. 128 x 88cmEstimate: € 175 / 225