Other lots by Goebel, Germany
-
#475Goebel, Germany
“Max”. Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes. Ontwerp R. A. Muller. Genummerd 23/100.
"Max". Une poupée avec une tête, des mains et des pieds en porcelaine. Conception RA Muller. Numéroté 23/100.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#615Goebel, Germany
Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50/80 -
#455Goebel, Germany
“Geborgen (Junge) en (Mädchen)”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit iuit de reeks van M.I. Hummel. Ed. Goebel, onderaan gemerkt en genummerd 152/A/0 en A/II.
« Sauvetage (Junge) et (Mädchen) ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Éd. Goebel, marqué et numéroté en bas 152/A/0 et A/II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#465Goebel, Germany
“Frühlingstanz”. Een groepje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 535.
« Frühlingstanz ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 535.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#445Goebel, Germany
“Die sieben Schwaben”. Een groepje met zeven personages van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 347.
"Die sieben Schwaben". Un groupe de sept personnages en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 347 en bas.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100/120 -
#643Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#353Goebel, Germany
“Nix für dich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 317.
"Nix fourrure dich". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 317.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/60 -
#638Goebel, Germany
“Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.
"Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35/50 -
#588Goebel, Germany
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#558Goebel, Germany
“Stille nacht, Heilige nacht”. Een roterend muziekgroepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van Frobek. Onderaan gemerkt. No. 42 328.
"Nuit silencieuse, nuit sainte". Un groupe de musique tournant en biscuit multicolore de la série Frobek. Marqué en bas. no. 42 328.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 35/45 -
#554Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 71/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#563Goebel, Germany
“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/50 -
#553Goebel, Germany
“Unter einem Dach”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 71. Gesigneerd door de decorateur.
"Unter einem Dach". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 71. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#548Goebel, Germany
“Märchenstunde”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 458. Eerste uitgave 1992. Gesigneerd door de decorateur.
"Märchenstunde". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 458. Première édition 1992. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 75/100 -
#543Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
"Dreckspatz, wasch Dich!". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 412. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#538Goebel, Germany
“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75/100 -
#533Goebel, Germany
“Schulschwänzer”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 82/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Schulschwänzer". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 82/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/75 -
#528Goebel, Germany
“Heimkehr”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 89/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Heimkehr". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 89/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75/100 -
#518Goebel, Germany
“Turmbläser”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave uit de Century Collection, 1999. Onderaan gemerkt. No. 1999. Gesigneerd door de decorateur.
« Turmbläser ». Un grand groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Dernière édition de la Century Collection, 1999. Marquée en bas. no. 1999. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 200/300 -
#508Goebel, Germany
“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/250 -
#503Goebel, Germany
“Sturmläuten”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1990. No. 487.
"Sturmläuten". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1990. 487.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 180/240 -
#498Goebel, Germany
“Sängerquartett”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1989. No. 471.
"Sängerquartett". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1989. 471.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#493Goebel, Germany
“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
"Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/240 -
#488Goebel, Germany
“Ringelreihen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. No. 348.
"Ringelreihen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et signé par l'artiste en bas. no. 348.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#483Goebel, Germany
“Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.
"Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 180/240 -
#478Goebel, Germany
“Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.
ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/200 -
#473Goebel, Germany
“Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.
"Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#608Goebel, Germany
“Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.
"Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 75/100 -
#603Goebel, Germany
“Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.
"Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 55/80 -
#468Goebel, Germany
“Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.
"Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 250/350 -
#463Goebel, Germany
“Follow the leader”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 369.
"Suivez le guide". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 369.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 150/200 -
#618Goebel, Germany
“Gänseliesl”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 47/II.
"Gänseliesl". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 47/II.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75/100 -
#613Goebel, Germany
“Sint Joris en de draak”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 55.
"Saint Georges et le Dragon". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 55.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 75/100 -
#458Goebel, Germany
“Brief ans Christkind”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 340. Gesigneerd door de decorateur.
Brief ans Christkind. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 340. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35/50 -
#454Goebel, Germany
“Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.
"Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 50/60 -
#448Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#442Goebel, Germany
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 304.
«Kunstmaler ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 304.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#433Goebel, Germany
“Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.
"Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#412Goebel, Germany
.
“Was gibst Neues?”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1996/97. Marqué en bas. no. 418.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#402Goebel, Germany
“Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 196/0.
"Le secret". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 196/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#418Goebel, Germany
“Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.
"Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#408Goebel, Germany
“Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.
"Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/75 -
#388Goebel, Germany
“Puppenmütterchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 67.
"Puppenmutterchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 67.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#393Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Speciale uitgave n.a.v. het 20-jarig bestaan van de M.I. Hummel club. 1996/97. Onderaan gemerkt. No. 790.
"Zum 20. Geburtstag". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition spéciale à l'occasion des 20 ans du club MI Hummel. 1996/97. Marqué en bas. no. 790.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50/70 -
#443Goebel, Germany
“Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.
"Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#423Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 141/V & 142/V.
« Fruhling » et « Herbst ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 141/V & 142/V.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#67Goebel, Germany
“Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.
"Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#7Goebel, Germany
“Gitte”; “Natascha” & “Piroschka”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van A. Ruiz. Beide gemerkt onderaan. No. 1625/22; 1625/23 & 1625/24.
“Gitte”, “Natascha” et “Piroschka”. Paire de statuettes en porcelaine polychrome conçues par A. Ruiz. Marques sous les bases. N° 1625/22, 23 et 24.No longer availableDim. h: 24; 23,5 & 22,5 cmEstimate: € 60/80 -
#1Goebel, Germany
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan. No. CV 105.
"Coq". Une grande sculpture en biscuit multicolore. Marqué en bas. N° CV 105.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100/120 -
#428Goebel, Germany
“Ski-Heil”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.
"Ski Heil". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 59.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#396Mori Yomud
Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 298 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#227Longchamp
Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.
Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 120/200 -
#384
“Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 110/150 -
#516
Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.
Un grand tapis de soie fine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 750/850 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300/500 -
#506Harakeh
Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.
Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.No longer availableDim. 180 x 123 cmEstimate: € 850/1000 -
#199Yadviga Alexandrovka MatsievskaPeriod: 1916-1996
“Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.
"Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 X 60 cmEstimate: € 200/300 -
#237
Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.
Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 35/50 -
#124
“Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.
"Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#150
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
"Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 800/1000 -
#165
Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.
Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 400/450 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
Un vieux tapis noué à la main.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#480
Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50/70 -
#269Van Besien
“Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 104 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#176
Een gefineerde rechte secretaire met één lade boven en drie laden onder het blad. Binnenin veertien fraai ingelegde schuifjes en een opening met dambordpatroon. Periode Biedermeier. Slijtage aan het fineer en aan een ornament bovenaan.
Un secrétaire droit en placage avec un tiroir au-dessus et trois tiroirs en dessous du plateau. A l'intérieur, quatorze petits tiroirs joliment incrustées et un théâtre à motif damier. Période Biedermeier. Usure au placage et à un ornement au sommet.No longer availableDim. 182 x 102 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#505
Drievoudige wandspiegel met Japanse decors in goud en zwart. In een houten lijst met bamboe-imitatie. Oorspronkelijke kartonnen doos met merk L.B. en viertalig opschrift. Einde XIXde eeuw.
Miroir triple mural aux décors japonisants dorés et noirs. Dans un cadre en bois imitation bambou. Boîte en carton d'origine avec marque LB et inscription en quatre langues. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#320Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#22Floris VersterPeriod: 1861 - 1927
“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
"Nature morte aux poissons". Une aquarelle sur carton. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#175
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200/250 -
#220
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,10 ct et d'une perle.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250/300 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#182
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#431
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen. Bodem van de vaas doorboord voor snoer.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton. Fond du vase percé.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/120 -
#202L. Dubois
“Kinderportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'enfants. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 37,5 cmEstimate: € 120/200 -
#74
Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.
Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.No longer availableDim. 72 x 50 cmEstimate: € 360/380 -
#299
Een grote en een kleine vaas van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème doublés bleu et taillés.No longer availableDim. h: 17 - 17,5 cm Ø 12 - 22 cmEstimate: € 35/45