Other lots in this auction
-
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#468Een lot van 5 Chinese borden.
Un lot de cinq assiettes chinoises.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#293Een mahoniehouten banjobarometer.
Baromètre banjo en acajou.No longer availableDim. 70 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#820Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.
Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#213Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.
Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 200 / 240

