#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#254Frans MortelmansPeriod: 1865-1936“Stilleven met roze en rode rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses roses et rouges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#477Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
#397Een sober antiek houten bijbelkistje.
#418Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
#88710 diverse boeken Azië e.a.
#40Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60