Similar lots by type
-
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#174Delen
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200/220 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#672Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#714Marcel Van Cauwenbergh
“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#579Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#802Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#703
Een porceleinen beeldje van een beer. Gemerkt.
Une statue en porcelaine représentant un ours. Signée.No longer availableDim. h: 15 cm l: 12 cmEstimate: € 30/50 -
#410
Een rond tafeltje op balustervormige poot, eindigend in drie voluten.
Une petite table ronde sur un pied balustre central, terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30/40 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#369
Een kleine luchter van koper en glas met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en cuivre et verre et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct., met roze saffier met een gezamenlijk gewicht ± 1,10 ct. en een centrale amethist van ± 13 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 1300/1500 -
#341
Een schelpvormige turfbak van zwartgelakt metaal met verguld decor met een geëmailleerd handvat. Tijdperk Napoleon III.
Une tourbière en forme de coquillage en métal laqué noir et décor doré et une poignée en émail. Période Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#419
Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#142G. Van Vooren
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel.
"Nature morte aux lilas". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 50/60 -
#193Eugène LaurentPeriod: 1832-1898
“Terugkeer van de visvangst”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Retour de la pêche". Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 42Estimate: € 500/600 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50/80