Other lots by Van Kuyck
-
#799Wim Van KuyckEen serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.
Une série de 20 eaux-fortes numérotées, dont 3 séries en relation avec le Béguinage de Termonde, le Grand Béguinage de Louvain et le Petit Béguinage de Gand. 1983.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#730Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.
Deux petits meubles, pieds gainés, chacun avec un tiroir.No longer availableDim. b: 37 & 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#318Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.
Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 140 -
#255Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#612“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#304W. Claes“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches broutant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.
Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#702Stefaan TesselyPeriod: °1933“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620LoeweEen LCD-televisie met schermdiagonaal van 101 cm. Met soundbar en op voet.
Une télévision LCD, 101 cm. Soundbar et sur pied.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 200 / 240 -
#899Een reeks van zeven Elzas wijnglazen. Bijgevoegd een gegraveerd kirstallen glas naar aanleiding van de troonsbestijging van Koningin Elizabeth II
Une série de sept verres à vin d’Alsace. Nous ajoutons un verre en cristal en souvenir du couronnement de la reine Elizabeth II.No longer availableDim. h: 18 & 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#502“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
“Représentation de mâts de voiliers”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 27 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80

