Other lots by Van Kuyck
-
#799Wim Van Kuyck
Een serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.
Une série de 20 eaux-fortes numérotées, dont 3 séries en relation avec le Béguinage de Termonde, le Grand Béguinage de Louvain et le Petit Béguinage de Gand. 1983.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#498
Een kommetje van Chinees porselein.
Un petit bol en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 5 cm Ø 12 cmEstimate: € 30/50 -
#201
Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.
Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 1600/2000 -
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#192Alois Stadlemayr
“Man in een Renaissance-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “München”
”Homme et intérieur Renaissance”. Huile sur toile. Signée et “München”.No longer availableDim. 71 x 81 cmEstimate: € 150/200 -
#323
Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.
Un vase en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#499J. Carro***
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#867
Acht verschillende gekleurde lichtbeeldjes.
Huit petites statues à lumière.No longer availableDim. 20 x 6 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.No longer availableDim. 92 x 120 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#348
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir majordome à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 60/80 -
#430
Een 18 karaats geel gouden ketting met schakels.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 150/200 -
#632Felix De Boeck
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300/340 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 500/600